Детрімакс®

Вітамін D3 – життєво важливий жиророзчинний вітамін, необхідний для забезпечення діяльності практично всіх органів і систем людського організму.

Дієтична добавка

ДЕТРІМАКС® капсули, що містять вітамін D3 (холекальциферол), розчинений в сафлоровій олії, що покращує засвоєння вітаміну D3.

 Склад (на 1 капсулу): вітамін D3 (холекальциферол) 25 мкг (1000 МО);допоміжні речовини: масло сафлорове;  оболонка: желатин, гліцерин, вода.

Властивості вітаміну D3:

 Вітамін D3 (холекальциферол) – життєво важливий жиророзчинний вітамін, необхідний для забезпечення діяльності практично всіх органів і систем людського організму.

 Вітамін D3 відіграє ключову роль у різних системах організму:

 

 1. Репродуктивна функція. Стимулює синтез жіночих і чоловічих статевих гормонів: естрогену, прогестерону, тестостерону. Робить позитивний вплив на репродуктивну функцію, як у жінок, так і у чоловіків12,13. У пар, які планують вагітність або зазнають труднощів при зачатті дитини. У жінок з достатнім рівнем вітаміну D3 запліднення яйцеклітин відбувається частіше. Відсутність дефіциту вітаміну D3 дозволяє поліпшити результати ЕКЗ. Найімовірніше, цей ефект обумовлений впливом вітаміну D3 на ендометрій. Прийом вітаміну D3 дозволяє підвищити товщину ендометрія у жінок з синдромом полікістозних яєчників. Крім цього, D3 відіграє істотну роль в корекції ожиріння і течії метаболічного синдрому. Дослідження дозволили встановити, що прийом матір’ю вітаміну D3 супроводжується більш низьким ризиком розвитку обструктивних захворювань легень у дітей.
 2. Ендокринна система. Вітамін D3 впливає на метаболізм глюкози і інсуліну, а дефіцит вітаміну D3 є фактором ризику для розвитку інсулінорезистентності, порушення толерантності до глюкози. Вітамін D3 може стимулювати секрецію інсуліну бета-клітинами підшлункової залози, а також опосередковано активує кальцій-залежну ендопептідазу бета-клітин, яка перетворює проінсулін в активний інсулін. Вітамін D може впливати на чутливість тканин до інсуліну або безпосередньо, стимулюючи експресію рецепторів інсуліну в клітинах14. Вітамін D3 позитивно впливає на ліпідний обмін, сприяючи зниженню в крові рівня загального холестерину, тригліцеридів та ліпідів низької щільності15
 3. Імунна система. Сприяє активації здорової імунної функції, позитивно впливаючи як на вроджений, так і набутий імунітет3. Запускає синтез в організмі власних антимікробних пептидів: каталіцідіна і дефензіни. Сприяє зниженню ризику розвитку простудних захворювань4. Забезпечує регулюючий вплив на зростання, розвиток та оновлення клітин5,6. Нестача вітаміну D3 в організмі може призводити до послаблення імунного захисту організму.
 4. Серцево-судинна система. Вітамін D3 відіграє захисну роль в підтримці функції серцево-судинної системи16,17. Позитивно впливає на внутрішній шар і м’язову стінку судин, а також на процеси згортання крові.
 5. Нервова система. Позитивно впливає на діяльність нервової системи, у тому числі включаючи психо-емоційну сферу і когнітивні функції: настрій, пам’ять, увагу, працездатність, загальний тонус організму, оскільки бере участь у виробництві нейромедіаторів, біологічно активних речовин, за допомогою яких здійснюється передача нервових імпульсів між нервовими клітинами8. Він необхідний для перетворення триптофану (амінокислоти, що надходить в організм з їжею) в серотонін – нейромедіатор, що має величезне значення для нормальної когнітивної функції та психо-емоційного стану людини. Сприяє покращенню настрою9. Вітамін D3 здатний надавати позитивний вплив на синтез нейромедіаторів: серотоніну, допаміну10.
 6. Кісткова система. Приймає участь в регуляції фосфорно-кальцієвого обміну: сприяє засвоєнню кальцію в кишківнику, підтримує необхідний рівень кальцію та фосфору в крові, активізує кістковий метаболізм. Сприяє забезпеченню міцності кісток і зубів, зниженню ризику розвитку рахіту, остеомаляції1,2.
 7. М’язова система. Сприяє підтримці сили м’язів і нервово-м’язової провідності3, завдяки чому знижує ризик падінь та переломів
 8. Бронхо-легенева система. Сприяє запобіганню змін гладких м’язів повітроносних шляхів, регулює скорочення м’язів дихальних шляхів і запальну відповідь, що сприяє нормальному функціонуванню легенів11
 9. Регулюванні енергетичного потенціалу клітин. Сприяє зняттю втоми і підвищенню тонусу організму, через регулювання власного енергетичного потенціалу клітин. В результаті впливу вітаміну D3 в мітохондріях клітин підвищується вироблення АТФ (аденозинтрифосфату), що є власним універсальним джерелом енергії для всіх біохімічних процесів, що протікають в організмі7.

Властивості сафлорової олії:

Сафлорова олія – рослинна олія, що отримується з насіння сафлору красильного (Carthamus tinctorius), яка містить поліненасичені жирні кислоти (лінолеву, ліноленову та інші Омега-6 кислоти), жиророзчинні вітамін Е і К. Сафлорова олія покращує засвоєння вітаміну D3.

Потреба у вітаміні D3 може підвищуватися при наступних обставинах:

 • Недостатнє перебування на сонці (у тому числі у зв’язку з графіком роботи)
 • Недостатнє споживання продуктів, що містять вітамін D3
 • Дієта (вегетаріанська або низькокалорійна)
 • Проживання в регіонах з забрудненим довкіллям
 • Недостатній сон
 • Використання кремів з УФ-фільтрами

Вживання капсул ДЕТРІМАКС® (згідно з  рекомендаціями до споживання) та одночасне помірне перебування під сонячним світлом не дає ризику передозування холекальциферолу.

 Рекомендації до споживання: дієтична добавка може бути використана за рекомендацією лікаря в раціонах дієтичного харчування дорослих, що мають підтверджений недостатній рівень  споживання вітаміну D3, та людям похилого віку в якості  додаткового джерела вітаміну Dз метою оптимального засвоєння кальцію та фосфору,  підтримки  нормального функціонування імунної системи, підтримки кісток і зубів у здоровому стані. Вітамін D3  сприяє зниженню ризику розвитку остеопорозу та відіграє важливу роль у функціонуванні м’язів.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим із підтвердженим недостатнім рівнем  споживання вітаміну D3  та людям віком після 65 років по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі.

 Тривалість курсу споживання: 30 днів, в подальшому термін вживання узгоджується з лікарем.

Застереження до споживання: гіперчутливість до вітаміну D та прояви інтоксикації вітаміном D;
виражені порушення функції нирок, сечокам’яна хвороба, підвищений вміст кальцію і / або фосфору в крові, активні форми туберкульозу легенів, саркоїдоз, підвищена чутливість до окремих компонентів. Вагітні жінки або жінки, які годують груддю, люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарем.  Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт.  Не вживати після строку придатності зазначеного на упаковці. Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Зберігання: зберігати  у щільно закритій первинній упаковці виробника, в сухому місці, при температурі не вище 30 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін зберігання: 3 роки.

Виробник: Юніфарм, Інк., (Unipharm, Inc.), Юридична адреса: 350 П`ята авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США; 350 Fifth Avenue, Suite 6701, New York, N.Y. 10118, USA

Адреса виробництва: 75 Прогрес Лейн, Вотербері, Коннектикут, 06705, США

(Manufacturing site:  75 Progress Lane, Waterbury, Connecticut 06705) www.unipharm.com

Телефон в Україні: +38 044 594 70 00, www.unipharm.ua