Про компанію

«Юніфарм, Інк.» – це сучасна американська фармацевтична компанія, яка була заснована в 1992 році.

Про компанію

«Юніфарм, Інк.» – це сучасна американська фармацевтична компанія, яка була заснована в 1992 році. З самого початку свого існування і до цього дня, компанія орієнтована на створення лікарських препаратів, спрямованих на профілактику та лікування багатьох захворювань. “Юніфарм, Інк” випускає високоякісну продукцію, яка є лідером на ринках багатьох країн у відповідних терапевтичних сегментах.

Зроблено в США, визнано в усьому світі

Головний офіс компанії знаходиться в Нью-Йорку на 5-й Авеню, в Емпайер Стейт Білдінг. На сьогоднішній день діють 8 представництв в різних країнах світу. Всі наші продукти створюються на власних виробничих майданчиках в США, Польщі та Боснії з використанням новітніх технологій і сучасної організації праці. Фахівці компанії працюють не тільки над розширенням асортименту продукції, а й над освоєнням нових ринків збуту. В Україні компанія почала свою діяльність в 1995 році.

Ваш союзник в питаннях здоров’я!

Наші препарати відповідають найвищим міжнародним стандартам якості. Ми постійно вивчаємо ваші потреби і відповідаємо на ваші запити виробництвом препаратів, яким ви можете довіряти.